Epizodas yra edukacinio pobūdžio. Gydytojas toksikologas prof. dr. Robertas Badaras teigia, kad geriausias būdas gauti dopaminą ir serotoniną yra per veiklą, pomėgius, kūrybą. Reabilitacijoje žmonės tą ir daro – keičia greituosius kreditus į tvaresnę, stabilesnę kūrybinę veiklą. Lėtai kaupti ir vartoti visomis prasmėmis yra geriau.
Kodėl šiuolaikinis žmogus savo vidinę emocinę tuštumą renkasi užpildyti greitu keliu? Kodėl dopaminas ir serotoninas tapo mūsų laikų valiuta – momentinis atlygis, kurį iškart norisi pakartoti? Ir kodėl šiandien kantrybė – ne dorybė, o išlikimo sąlyga?
Tinklalaidėje „Beyond Economics and Back“ – pokalbis su prof. dr. Robertu Badaru ir LLRI prezidente Elena Leontjeva apie tai, kas padeda žmogui augti, o nepalūžti. Kai greitas pasirinkimas vilioja, bet tik ilgas kelias išlaisvina.
Dėkojame, kad užsiprenumeravote!